Hakkımızda


ELMAS KARDEŞLER Havalandırma ve İzolasyon Sanayi Ticaret; 2006 yılında Murat ELMAS & Eren ELMAS kardeşler tarafından kurulmuştur. Isıtma, soğutma, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri, izolasyon, soğuk su ve buhar tesisatları alanında deneyimli ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

ELMAS KARDEŞLER Havalandırma ve İzolasyon Sanayi Ticaret; Birçok sanayi kuruluşlarının yanı sıra otellere, hastanelere ve imalat atölyelerine hizmet sunmaktadır. Değişik müşteri gruplarına alternatif çözümler sunarak, sektöründe lider konumda bulunma politikası ile, tecrübe ve deneyimlerini çağın teknolojisiyle birleştirerek hizmetlerini sürdürmektedir.

ELMAS KARDEŞLER Havalandırma ve İzolasyon Sanayi Ticaret; kurulduğu günden bu yana birçok büyük projeye imza atmıştır. Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlarla %100 "Müşteri Memnuniyeti" ve "Sıfır Hata" ilkesi ile hızlı ve emin adımlarla çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.


 
© 2014 Otomer Galericiler Sitesi Eyüpsultan Mahallesi Mehmet Akif Caddesi Yadigar Sokak Otomer Galericiler Sitesi C Blok C 114
Phizayn